ankieta, Audio

Blog, podcast, audio kawa i Twoja ocena

Blog powstał w 2016 roku. W 2017 nie dałam rady dłużej go prowadzić i nie wiedziałam dlaczego. Do tego doszły zawirowania zawodowe i na ich tle wszystko inne odsunęło się na dalszy plan. w wolnych chwilach pasjami słuchałam podcastów, prawie tak jak kiedyś tradycyjnych audycji językowych, lata świetlne temu, kiedy Internet dopiero raczkował a ja uczyłam się języka angielskiego. Bo lubię słuchać. Lubię brzmienie głosu. A po ponad dziesięciu latach w blogosferze, tradycyjna forma, po prostu mi się znudziła. Dlatego powstaje Zawodowy Podcast i audio kawa.

Dziś wracam w nowej formule, znacznie mi bliższej i mam nadzieję, polubicie ją równie mocno jak ja.

Zawodowy Podcast i audio kawa, czyli moje osobiste wyzwanie.

O zmianie zawodu dużo się pisze i mówi, wiele kobiet publikuje swoje zawodowe wątpliwości na forach iw  grupach dyskusyjnych, zastanawiają się nad swoją przyszłością. Dlatego postanowiłam podzielić się moją historią zmiany zawodu i pokazać Wam, że niemożliwe jest możliwe. Poza tym, traktuję ten projekt jako osobiste wyzwanie w drodze do zdobycia nowego doświadczenia i umiejętności, jakimi jest produkcja i nagrywanie audycji i podcastów. Zawsze ciekawiła mnie praca radiowa i mam wrażenie, że produkcja podcastu czy mojej własnej blogowej audycji audio kawy jest takim substytutem.

Na ten moment głowę mam pełną pomysłów, ciekawa jestem jednak, co będzie, gdy za rok przyjdzie czas na podsumowanie. Czy to moje wyzwanie przetrwa najbliższy rok, czy może mnie pokona? Jeśli przetrwa, to gdzie mnie ono zaprowadzi? A może za kilka miesięcy zamknę bloga i całkiem wyloguję się z życia online? 🙂

Tak w skrócie i na szybko, ponieważ więcej dowiecie się z nagrania: Zawodowy Podcast to moja wspólna z Wami podróż przez zakamarki zmiany pracy lub zawodu, skierowana do kobieta takich jak ja, które znajdują się na zawodowym rozdrożu.

Natomiast Audio Kawa to krótkie poranne audycje i wszystkim i o niczym, tak na wspólny początek dnia przy kawie. O refleksjach, przemyśleniach, ciekawych moim zdaniem książkach (uwielbiam kryminały! pasjami!) po prostu o wszystkim, o czym według mnie warto Wam opowiedzieć.

Będę nagrywać w zmiennym otoczeniu, dlatego nie zawsze te nagrania będą super idealne. Czasem odcinki Audio Kawy powstaną podczas spaceru z psem a podcast nagram podczas jazdy samochodem.

W tym odcinku dowiesz się:

  • dlaczego postanowiłam zmienić formę komunikacji?
  • czym będzie Zawodowy Podcast?

Zagłosuj w ankiecie i powiedz mi co sądzisz o tym moim pomyśle na Zawodowy Podcast. Ankieta jest anonimowa i nie wymaga logowania:

Czy słuchałabyś podcastu o zawodowych zmianach i biznesie?

  • Tak (100%, 1 Votes)
  • Nie wiem (0%, 0 Votes)
  • Nie (0%, 0 Votes)

Głosujących: 1

Loading ... Loading ...

 

A jeśli wolisz czytać niż słuchać to TUTAJ znajdziesz tranksrypcję audycji.

Do usłyszenia!

Monika