24 grudnia, 2016

Magicznych Świąt i Wspaniałego Nowego 2017 roku

Na ten dzień czeka wielu. Dla wielu Święta Bożego Narodzenia to magiczny i bardzo wyjątkowy czas. Ja w tym dniu zawsze spisuję listę moich drobnych marzeń, które nieśmiało pragnę, aby spełniły się w nowym roku. Uważam, że Wigilia to dzień szczególny, warto więc tego dnia dać światu sygnał o sprawach dla nas ważnych i równie szczególnych.

List piszę kolorowym piórem, cienkopisem albo długopisem. Czasem na papeterii, czasem na zwykłej kartce. Zaklejam i chowam. Pod koniec roku wracam do niego i czytam, sprawdzając czy coś się z moich życzeń spełniło. Wiele się spełnia. Niektóre tracą na znaczeniu zanim się spełnią, więc odchodzą w zapomnienie.

Jeśli znajdziesz choć chwilę dzisiaj, może jutro, spróbuj napisać ten wyjątkowy list tak prosto z serca, zobaczysz, jak magicznie się zrobi :)

Ale ja nie o tym dzisiaj :) 

Dzisiaj chcę złożyć Ci życzenia, najlepszych Świąt Bożego Narodzenia, aby upłynął Ci w miłej, wesołej atmosferze w otoczeniu wspaniałych osób, niech Mikołaj podrzuci kolorowe prezenty a Nowy rok 2017 będzie pasmem sukcesów i wielu fajnych zmian. No i jakiś awans by się przydał, co? :)

Do przeczytania za kilka dni! :)

Monika


Dziękuję, że dzielisz się tym wpisem ze znajomymi! :)

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za Twój komentarz:)